P0805Z2491BNT
MFR.Part #
P0805Z2491BNT
JLCPCB Part #
C4222551
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS