P0805Y5492BBT
MFR.Part #
P0805Y5492BBT
JLCPCB Part #
C3952922
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount