P0805Y4121BGT
MFR.Part #
P0805Y4121BGT
JLCPCB Part #
C4300241
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS