P0805Y2501WBT
MFR.Part #
P0805Y2501WBT
JLCPCB Part #
C4195421
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount