P0805Y1002WBT
MFR.Part #
P0805Y1002WBT
JLCPCB Part #
C3916174
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount