P0805K2152FNT
MFR.Part #
P0805K2152FNT
JLCPCB Part #
C4106604
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS