P0805H6811FNT
MFR.Part #
P0805H6811FNT
JLCPCB Part #
C4267163
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS