RNC50J1620DSRE8
MFR.Part #
RNC50J1620DSRE8
JLCPCB Part #
C3550733
Description
-65℃~+175℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors