P0805H2642BBW
MFR.Part #
P0805H2642BBW
JLCPCB Part #
C4261884
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount