P0805E6980BBT
MFR.Part #
P0805E6980BBT
JLCPCB Part #
C4288850
Description
-55℃~+155℃ 200mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount