P0805E4533DNT
MFR.Part #
P0805E4533DNT
JLCPCB Part #
C4054594
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS