P0805E3831BBTA
MFR.Part #
P0805E3831BBTA
JLCPCB Part #
C4030057
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount