P0805E8871BBTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E8871BBTA
JLCPCB Part #
C4134659
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount