P0805E2801BBT
MFR.Part #
P0805E2801BBT
JLCPCB Part #
C4026589
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount