P0805E2262BNTD
MFR.Part #
P0805E2262BNTD
JLCPCB Part #
C4220214
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS