P0805E1580FBT
MFR.Part #
P0805E1580FBT
JLCPCB Part #
C3933305
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount