P0805E1072BNT
MFR.Part #
P0805E1072BNT
JLCPCB Part #
C4035216
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS