P0805C1690PNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C1690PNT
JLCPCB Part #
C4196441
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS