P0805C1051BNT
MFR.Part #
P0805C1051BNT
JLCPCB Part #
C4030919
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS