ERC5515K800DEEK600
MFR.Part #
ERC5515K800DEEK600
JLCPCB Part #
C3440395
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS