P0402Y6812BNTA
MFR.Part #
P0402Y6812BNTA
JLCPCB Part #
C3994319
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS