P0402Y6811BNPA
MFR.Part #
P0402Y6811BNPA
JLCPCB Part #
C3963117
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS