ORNV50025001UF
MFR.Part #
ORNV50025001UF
JLCPCB Part #
C6248992
Description
100mW 5 5kΩ、50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays