ORNTV50025001UF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTV50025001UF
JLCPCB Part #
C1361960
Package
SOIC-8
Description
100mW 5 5kΩ、50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS