ORNTV50015001UF
MFR.Part #
ORNTV50015001UF
JLCPCB Part #
C7322804
Description
100mW 5 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS