ORNTV50012002UF
MFR.Part #
ORNTV50012002UF
JLCPCB Part #
C1361899
Description
100mW 5 5kΩ、20kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS