ORNTV20021002UF
MFR.Part #
ORNTV20021002UF
JLCPCB Part #
C1361988
Description
100mW 10kΩ、20kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS