ORNTV20012001UF
MFR.Part #
ORNTV20012001UF
JLCPCB Part #
C1362041
Description
100mW 2kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS