NOMCA14035001AT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NOMCA14035001AT5
JLCPCB Part #
C1739261
Package
SOIC-14
Description
100mW 14 5kΩ 7 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS