MRS16000C5118FRP00
MFR.Part #
MRS16000C5118FRP00
JLCPCB Part #
C3476581
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.11Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS