MMB02070D2203BB200
MFR.Part #
MMB02070D2203BB200
JLCPCB Part #
C1728694
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 350V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS