MMA02040C7503FB300
MFR.Part #
MMA02040C7503FB300
JLCPCB Part #
C4041676
Description
-55℃~+155℃ 400mW 750kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS