MMA02040C4707FB300
MFR.Part #
MMA02040C4707FB300
JLCPCB Part #
C2089943
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 470mΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS