CP000527R00KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000527R00KE663
JLCPCB Part #
C1401394
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS