MFU0402FF00630E500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MFU0402FF00630E500
JLCPCB Part #
C1974263
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 32V 50A 630mA 0402 Disposable fuses ROHS