MCA12060D3092BP500
MFR.Part #
MCA12060D3092BP500
JLCPCB Part #
C4040733
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS