MCA12060D1581BP500
MFR.Part #
MCA12060D1581BP500
JLCPCB Part #
C4035717
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS