MAL211914471E3
MFR.Part #
MAL211914471E3
JLCPCB Part #
C3308241
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 10V 470uF 540mΩ@100Hz 550mA@100Hz 8000hrs@125℃ 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS