M55342H04B15E0RTS
MFR.Part #
M55342H04B15E0RTS
JLCPCB Part #
C4065832
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount