M55342E04B124BRTI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E04B124BRTI
Description
124kΩ 150mW ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS