LTO100F1R000FTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO100F1R000FTE3
JLCPCB Part #
C3435029
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 100W 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS