K474K20X0UF63H5H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K474K20X0UF63H5H
JLCPCB Part #
C5775445
Package
Plugin,P=5mm
Description
470nF 50V 5mm ±10% Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS