IHSM4825ER8R2L
MFR.Part #
IHSM4825ER8R2L
JLCPCB Part #
C2052328
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
1.5A 63mΩ 8.2uH ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors ROHS