HVR3700005603FR500
MFR.Part #
HVR3700005603FR500
JLCPCB Part #
C1747936
Description
500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS