L80J5R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L80J5R0E
JLCPCB Part #
C6974656
Package
Plugin
Description
5Ω 80W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS