ERL206R1900FKEK500
MFR.Part #
ERL206R1900FKEK500
JLCPCB Part #
C3508668
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors