BFC233860274
MFR.Part #
BFC233860274
JLCPCB Part #
C3299559
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 270nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS