ERL20357R00FKEA500
MFR.Part #
ERL20357R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3458693
Description
-65℃~+175℃ 357Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors