ERL20332R00FKEB500
MFR.Part #
ERL20332R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3431972
Description
-65℃~+175℃ 332Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors