ERL2032R400FKEB500
MFR.Part #
ERL2032R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3452328
Description
-65℃~+175℃ 32.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors